Makijaż ślubny, okazjonalny Anastazja Balon Katowice
Anastazja Balon makeup artist Katowice

Rzęsy specjalne - Kolorowe

Kolorowe rzęsy w różnych zarówno naturalnych jak i abstrakcyjnych kolorach nadają stylizacji indywidualnego, orginalnego tonu. Możemy wybierać z pośród szerokiej oferty tworząć właściwie dowolne kombinacje.

 

Koloru można używać na trzy główne sposoby (chociaż oczywiście wszystko zależy od wyobraźni):

1 - Całość stylizacji jest czarna, wklejamy tylko jakieś kilkanaście kolorowych rzęs na każde oko (najczęściej fiolet, granat lub ciemną zieleń) na całej długości stylizacji uwzględniając długość rzęs w danym miejscu. Efekt: Na pierwszy rzut oka rzęsy są czarne, ale w naturalnym oświetleniu lub mocnym sztucznym przebijają się kolorowe refleksy ;)

2 - Całość stylizacji jest czarna, jedynie w jednym miejscu zaznaczamy kolorowy akcent. Najczęściej na wysokości ok 3/4 oka, może być to jeden kolor lub pomieszane 2-3 z podobnej tonacji. Efekt jest widoczny na otwartym oku, ale wygląda elegancko i nienachalnie :)

 

3 - Tylko dla odważnych totalna dowolność w łączeniu koloru. Możemy połączyć kolor pół na pół z czernią lub założyć same kolorowe rzęsy ;)

 

 

Galeria zdjęć moich stylizacji: PORTFOLIO

Więcej zdjęć i informacji o kolorowych rzęsach: thebestmakeupartist.blogspot.com

 

Powyższy tekst (jak wszystkie inne na stronie) jest mojego autorstwa i nie zgadzam się na jego kopiowanie i rozpowszechnianie.

© Anastazja Balon Freelance Makeup Artist. Tel. 881 034 167. Katowice

Makijaż ślubny, makijaż okolicznościowy, makijaż fotograficzny, przedłużanie rzęs.
Bezpłatny dojazd na terenie Katowic oraz innych miast na Śląsku: Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Zabrze, Czeladź oraz Będzin.

Profil na Facebook.com Anastazja Balon. Katowice. Śląskie